Hakkımızda

1982 yılında başladığımız profesyonel iş hayatının bize kattığı en önemli prensiplerden biri şu kelimelerle anlatılabilir;

İŞİNİ İYİ YAP,GERİYE SORUN BIRAKMA.;

Biz bu prensibimizi kendimize hep esas aldık ve bu prensipten yola çıkarak iş konularımızda araştırmalara, eğitimlere uzmanlaşmaya hep önem verdik. Bugün çalışma alanlarımız olan endüstriyel temizlik kimyasalları satışı ve danışmanlığı, çevre temizlik, kar ve buz mücadelesi, park ve bahçe peyzaj ve temizliği konusunda gördüğümüz eksiklik ve sıkıntıları esas aldığımız bu ilke ile giderilebileceğimizi görüyor. Bu sebeple daha çok çalışıyor, araştırıyor ve öğreniyoruz.

Hizmetimizin kısa zamanda verimli olmasını sağlayan eğitime tecrübeye ve araştırmaya yönelik çalışmamız; sorunlara yalnız bir değil birden fazla çözüm üretme anlayışı ile yaklaşmamızdır. Biz buna "MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ" ’ilkesine temel oluşturan "HIZLI VE DOĞRU ÇÖZÜM" anlayışı diyoruz.

Kamukuruluşları, Fabrikalar, Oteller, Hastaneler, Çamaşırhaneler, Okullar, Üniversiteler, Yurtlar, Restoranlar, Müstakil konutlar, Konut siteleri…vb. Hizmet verdiğimiz tüm kuruluşlar ile başladığımız ortak çalışmalarımızın uzun yıllar boyunca sürmesi bizi hızlı ve doğru çözüm anlayışımıza daha sıkı bağlanmamızı ve işimizi daha çok sevmemizi sağlar. Her yeni anlaşmayı ilk işimiz gibi heyecanla ve istekle yapmamızın açıklaması budur.

Temizlik şirketleri gibi dostlarımız yaptığımızın sadece satış olmadığını, ürün tespitinden kullanım eğitimine kadar, sorun ve problemleri tespit edip çözüm bulunana kadar desteğimizi sonlandırmadan süren bir periyodu kapsadığını görmektedir.

Önerimiz çalışmalarımızda kısa süreli bir birliktelik değil, hizmetimizin, sistemimizin ve sonuçlarının ciddi farklarla ortaya çıkacağı uzun vadeli bir çalışmadır.

Temiz ve hijyenik ortamlarda ortak yaşam dileğiyle.

Saygılarımla
GENEL MÜDÜR
ÜÇLER ÇORUH

 

 

 

 

 


Ahmet Taner Kışlalı Mh. 2757 Sk. No:5
Çayyolu Çankaya/Ankara
Tel : +90.555 971 8501
Tel : +90.555 971 8500